۱۰ ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا

از سال گذشته که ChatGPT وارد صحنه شد، ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی همواره جزو اخبار تاپ دنیای تکنولوژی بودند. در حالی که ابزارهای هوش مصنوعی (هنوز) جهان را تسخیر نکرده اند، اما به نقطه ای رسیده اند که می توانند کاملا مفید باشند. در شرایط مناسب، این چند ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا به شما کمک کنند بهتر و سریع‌تر کار کنید و کپی رایتینگ‌های بهتری خلق کنید. البته همه نرم افزارهای نوشتن هوش مصنوعی برای ارائه بهترین نتایج به نظارت انسانی نیاز دارند.

ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی چگونه کار می کنند؟

اگر عبارت ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا را در گوگل جستجو کنید، ده ها گزینه مختلف را پیدا خواهید کرد که همگی دارای ویژگی های مشابه هستند. یک دلیل بزرگ برای این اتفاق وجود دارد: ۹۵٪ از این ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی از همان مدل‌های زبان بزرگ (LLM) به عنوان نسخه پشتی استفاده می‌کنند. بیشتر این برنامه‌ها در واقع فقط ابزارهایی هستند که به APIهای GPT-3 و GPT-4 OpenAI با چند ویژگی اضافی ساخته شده‌اند. حتی می‌توانید نسخه خود را از یک دستیار نوشتن هوش مصنوعی بدون کد با استفاده از ادغام‌های OpenAI Zapier ایجاد کنید – به همین راحتی است.

البته این بدان معنا نیست که هیچ یک از این ابزارهای هوش مصنوعی تولید محتوا، ارزش استفاده را ندارند. همه این ابزارها گردش کار بسیار بهتری نسبت به ChatGPT یا زمین بازی OpenAI ارائه می دهند، که هر دو به شما امکان می دهند متن را با GPT نیز تولید کنید. اما تفاوت این برنامه ها در کیفیت خروجی آنها نیست. به جز چند استثنا، بدون توجه به برنامه ای که استفاده می کنید، نتایج بسیار مشابهی را دریافت خواهید کرد. چیزی که برنامه‌های موجود در این فهرست را برجسته می‌کند، این است که چگونه تولید متن با هوش مصنوعی را در یک جریان کاری واقعی ادغام می‌کنند.

به مرور فهرست بهترین ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا بپردازیم:

Jasper

بسیاری جاسپر را به عنوان بهترین ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا می شناسند که با ویژگی ها و کیفیت چشمگیر خود در بازار پیشتاز است. ابتدا لازم است کلمات اولیه را در اختیار آن قرار دهید، سپس جاسپر کلمات را تجزیه و تحلیل کرده و عبارات، پاراگراف ها یا اسناد مورد نظر شما را بر اساس موضوع و لحن، تولید می کند. این ابزار قادر است یک مقاله ۱۵۰۰ کلمه ای را در چند ثانیه خلق کند.

این پلتفرم دارای بیش از ۵۰ قالب تولید محتوای هوش مصنوعی است؛ از جمله پست های وبلاگ، ایمیل، کپی بازاریابی، تبلیغات فیس بوک، تبلیغات گوگل، عنوان و توضیحات متا SEO، مطالب مطبوعاتی و موارد دیگر.

در اینجا به برخی از بهترین ویژگی های جاسپر نگاهی می اندازیم:

بیش از ۱۱۰۰۰ فونت رایگان و ۲۵۰۰ دسته سبک نوشتاری

پشتیبانی از بیش از ۲۵ زبان

رابط کاربری تصویری

دستیار برای نوشتن مطالب طولانی (۱۰۰۰+ کلمه)

شناسایی عناصر کلیدی در متن (ضمایر، افعال، نام ها و غیره)

Scalenut

Scalenut اساسا یک ابزار بازاریابی جامع است و برای توسعه استارتاپ طراحی شده است. این ابزار شما را قادر می سازد تا به سرعت، کل طرح کلمات کلیدی را برای جایگاه خود دریافت کرده و یک استراتژی مدیریت محتوا برای تسلط بر این عبارت ها ایجاد کنید. نرم افزار به ۴ بخش تقسیم می شود:

ریسرچ: پیدا کرده بینش‌ها و ساخت استراتژی، با بدست آوردن تمام بینش‌ها و عبارات کلیدی مورد نیاز برای پیشی گرفتن از رقبا.

خلق: محتوای سئو شده بنویسید که با استفاده از پیشرفته ترین نسخه های NLP و NLU (پردازش زبان طبیعی و درک زبان طبیعی) رتبه بندی شده است. بهینه سازی در لحظه بر اساس آمار SERP ارائه داده و محتوای مناسب را ارائه می دهد.

بهینه سازی – در مورد جایگاه محتوای خود با امتیاز سئوی پویا، در لحظه بازخورد دریافت کنید. بهبود در حال حرکت، بدون تجدید نظر بیشتر!

کپی رایتینگ بازاریابی – یک کپی متقاعدکننده بنویسید که با بیش از ۴۰ الگوی کپی‌نویسی هوش مصنوعی، تبدیل ایجاد می‌کند. این شامل موارد زیر است:

توضیحات محصول

کپی سایت

چارچوب های کپی رایتینگ

کپی رایتینگ ایمیل

Anymword

Anyword یک ابزار کپی رایت مبتنی بر داده است که برای بازاریابان طراحی شده است. این ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا، امکان تولید کپی موثر برای تبلیغات، ایمیل ها، صفحات فرود و محتوا را برای پلتفرم های مختلف فراهم می کند. وقتی صحبت از ایجاد تبلیغات می شود، انجام این کار برای تبلیغات فیس بوک، گوگل ادوردز، تبلیغات لینکدین و تبلیغات توییتر آسان است. البته برای محتوای طولانی‌تر، مانند ایجاد پست‌های وبلاگ، توضیحات محصول، توضیحات YouTube و موارد دیگر را نیز آسان می‌کنند.

وجه تمایز این ابزار این است که Anyword به بازاریابان خلاق قدرت می‌دهد تا با ارائه معیارهای پیش‌بینی‌کننده و بینش‌هایی درباره اینکه کدام بخشی از پیام برای چه کسی کار می‌کند، داده‌ها را به جعبه ابزار خود اضافه کنند.

INK

INK ترکیبی از نوشتن هوش مصنوعی و یک دستیار سئو برای کمک به توسعه محتوا است. SEO Assistant این ابزار به شما امکان می دهد محتوایی ایجاد کنید که در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشد و ترافیک ارگانیک را هدایت کند. این کار از طریق یک سیستم هوش مصنوعی ثبت شده که محتوا را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کرده و در عین حال پیشنهادهایی برای بهبود نمرات سئو ارائه می دهد، به دست می آورد.

ویژگی دیگر این ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا، AI Co-Writing است که به تولید کپی با کارایی بالا کمک می کند. این هوش مصنوعی به کاربران در نوشتن، بازنویسی و ساده‌سازی جملات کمک می‌کند.

در اینجا به برخی از ویژگی های اصلی ویرایشگر INK نگاهی می اندازیم:

بهینه سازی متا

بهینه سازی تصویر از طریق فشرده سازی و تغییر اندازه

تصحیح املا و دستور زبان

قابلیت های AI-Writing، AI-Simplifying و AI-Expanding

ادغام شونده در وردپرس

Neuraltext

هدف Neuraltext پوشش دادن کل فرآیند محتوا، از ایده‌پردازی تا اجرا، با استفاده از هوش مصنوعی است. این یک کپی رایتر هوش مصنوعی، ابزار محتوای سئو و ابزار تحقیق کلمات کلیدی است.

ابزارهای کپی‌نویسی هوش مصنوعی به شما این امکان را می‌دهند تا نسخه‌ای مؤثر برای کمپین‌های خود ایجاد کرده و ده‌ها تنوع ایجاد کنید. بیش از ۵۰ قالب آماده برای استفاده (تبلیغات فیس بوک، ایده های شعار، نوشتن بخش وبلاگ و غیره) نیز در این ابزار هست.

ابزارهای محتوای سئو به ایجاد محتوای خوب، با استفاده از داده های صفحاتی که قبلا در گوگل رتبه بندی شده اند کمک می کند. این روش کار می کند: یک کلمه کلیدی را وارد کنید و این ابزار به طور خودکار ۲۰ نتیجه برتر را در جستجوی گوگل بیرون می کشد و داده های مربوط به کلمات کلیدی پیشنهادی برای استفاده، موضوعاتی که باید پوشش داده شود، به چه سوالاتی باید پاسخ دهید و آمار را نشان می دهد.

با استفاده از این داده‌ها، می‌توانید به راحتی با چند کلیک یک طرح کلی ایجاد کرده، در چند دقیقه یک خلاصه محتوا برای نویسندگان خود جمع‌آوری کرده و ساعت‌ها از کلیک بر روی نتایج جستجوی گوگل صرفه‌جویی کنید.

علاوه بر این، می‌توانید از این داده‌ها در ابزار ویرایشگر استفاده کرده و محتوای خود را برای سئو در حین نوشتن بهینه کنید.

در نهایت، ابزار تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی طولانی را نیز پیدا کنید.

Writesonic

اگر می‌خواهید کپی وب‌سایت و متن بازاریابی با کیفیت بالا تولید کنید، ابزار هوش مصتونی تولید محتوا Writesonic راه خوبی است. این ابزار شما را قادر می سازد تا پست های وبلاگ، توضیحات محصول و سرفصل های بازاریابی را به صورت خودکار ایجاد کنید. Writesonic همچنین به شما اجازه می دهد تا در عرض چند ثانیه انواع مختلفی از تبلیغات گوگل و فیس بوک را ایجاد کنید.

در اینجا به برخی از ویژگی های برتر Writesonic نگاهی می اندازیم:

محتوای منحصر به فرد و طیف گسترده ای از موضوعات را در عرض چند ثانیه تولید می کند

ابزار تصحیح گرامری داخلی

محتوا برای پست های وبلاگ، تبلیغات، لندینگ پیج ها، توضیحات محصول و موارد دیگر تولید می کند

بازنویسی و گسترش محتوا

پشتیبانی از ۲۴ زبان

Wordtune

Wordtune یکی از پیشرفته ترین ابزارهای هوش مصنوعی تولید محتوا در بازار است. این ابزار به جای اینکه فقط کارهایی مانند بررسی دستور زبان و بازنویسی را انجام دهد، برای درک زمینه واقعی و معنایی کلمات کار می کند. این فناوری به شما امکان می‌دهد تا از طریق فناوری NLP پیشرفته و مبتنی بر شبکه عصبی، محتوای جذاب‌تری بسازید.

پس از اینکه کلمات مورد نظر خود را به Wordtune ارائه کردید، این ابزار محتوا را نوشته، آن را بازنویسی می کند و در عین حال خوانایی متن را بهبود می بخشد.

در اینجا به برخی از چشمگیرترین ویژگی های Wordtune نگاهی می اندازیم:

ویژگی خمیر هوشمند

برای بازنویسی مقالات به تحلیل معنایی متکی است

به شما کنترل کامل بر طول و سبک جمله می دهد

با پلتفرم های رسانه های اجتماعی ادغام می شود

به طور کامل در فضای ابری است

Sudowrite

Sudowrite یک ابزار نوشتن منحصر به فرد است که به طور خاص برای نوشتن خلاقانه از جمله داستان کوتاه، رمان و فیلمنامه طراحی شده است.

برای مثال، برخی از چالش‌هایی که Sudowrite برای آن طراحی شده است، مسائلی است که اغلب نویسندگان خلاق با آن مواجه هستند.

نوشتن – مانند تکمیل خودکار در استروئیدها است. این ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا، کاراکترها، لحن و طرح شما را تجزیه و تحلیل کرده و ۳۰۰ کلمه بعدی را به سبک شما خلق می کند. حتی به شما گزینه هایی می دهد!

بوم – این ابزار باعث ایجاد پلات پوینت ها، اسرار شخصیت و پیچش های طرح شما می شود. همه الهامات و مراجع خود را در یک مکان ذخیره کنید.

Copy Shark

Copy Shark یک شرکت جدید است که نرم افزار مجهز به هوش مصنوعی را ارائه می دهد که کپی تبلیغات، توضیحات محصول، نسخه فروش، پاراگراف های وبلاگ و اسکریپت های ویدیویی تولید می کند. این ابزار به کاربران اجازه می دهد تا به طور خودکار یک کپی منحصر به فرد و شبیه انسان در چند ثانیه تولید کنند و از همه بهتر از بیش از ۱۰۰ زبان پشتیبانی می کند.

برخی از ابزارهای ارائه شده عبارتند از:

توضیحات محصول از جمله برای Amazon & Etsy را ایجاد کنید

تبلیغات گوگل با تبدیل بالا ایجاد کنید

بازنویسی و بهبود محتوای موجود

کپی فروش بالا شبیه انسان ایجاد می کند

سرفصل های با تبدیل بالا ایجاد کنید

پست های رسانه های اجتماعی

مطالب مطبوعاتی ایجاد کنید

اسکریپت های ویدئویی یوتیوب

عناوین وبلاگ و محتوای کامل وبلاگ

Spaling

آخرین ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا که در این مطلب به آن می پردازیم، Sapling است، یک نرم افزار دستیار نوشتن هوش مصنوعی برای پلتفرم های پیام رسانی و CRM. این ابزار به ویژه برای تیم های فروش و پشتیبانی مفید بوده و به آنها کمک می کند تا پاسخ های منحصر به فرد برای هر مشتری بنویسند.

Sapling به یک الگوریتم یادگیری ماشینی برای تشخیص مشکلات و خطاهای زبان متکی است و این امکان را به آن می دهد که بسیار دقیق تر از ابزارهای غلط گیر املای سنتی باشد. همه اینها باعث ایجاد ارتباطات بهتر بین کسب و کارها و مشتریانشان می شود.

در اینجا برخی از بهترین ویژگی این ابزار نگاهی می اندازیم:

ویژگی تکمیل خودکار برای افزایش سرعت پاسخ‌ها

رایج ترین پاسخ های پرس و جو را ذخیره و بازیابی می کند

گزارشگیری متمرکز بر عملکرد

از امنیت بالایی برخوردار است

نصب سریع و آسان

ابزارهای نوشتن نرم افزار هوش مصنوعی زیادی در بازار وجود دارد که به افراد و کسب و کارها کمک می کند از اشتباهاتی که می تواند به برند آنها آسیب وارد کند اجتناب کنند. با پیشرفت‌های جدید در فناوری‌های هوش مصنوعی، این ابزارها برای تولید محتوای تازه و جذاب نیز بسیار مفید هستند. استفاده از یکی از این ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا می تواند محتوای شما را به سطح بالاتری برساند و در عین حال باعث صرفه جویی در زمان و افزایش تولید شود.

 

منبع: https://www.unite.ai/best-ai-writing-tools/

نوشته ۱۰ ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy