نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی رینوتکس ۲۰۲۳ میزبان پنل ها و رویدادهای مختلفی است که در طول مدت ۴ روزه این نمایشگاه برگزار خواهند شد. یکی از این رویدادها «گویش تجربه ها» نام دارد که در تاریخ ۱۵ آذر ماه با حضور تنی چند از کارشناسان و کارآفرینان با تجربه ایرانی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی نمایشگاه رینوتکس، در این رویداد که در سالن آمفی تئاتر هتل شهریار شهر تبریز برگزار خواهد شد. هشت تن از کارآفرینان ایرانی به بیان تجربیات خود در کسب و کار خواهند پرداخت.

در این رویداد میهمانانی حضور دارند از حوزه صنایع که می توان اشاره کرد به : داوود ادیب رییس اتحادیه صادر کنندگان صنعت مخابرات ایران، سید باقر شریف زاده رییس انجمن مدیران صنایع آذربایجان شرقی، پرویز بیوک مدیرعامل گروه صنعتی شونیز ، سید احسان مصطفوی نژاد رییس هیئت مدیره شرکت زعفران مصطفوی و علی نقیب رییس هیئت مدیره شرکت بهداشتی دکتر عبیدی و افراد با تجربه از اتاق بازرگانی ایران مثل سادینا آبایی رییس کمیسیون فاوای اتاق بازرگانی ایران و کارآفرینانی مانند امیرحسین اسدی کارآفرین و داور برنامه میدون و علیرضا یونچی کارآفرین و داور برنامه میدون.

یازدهمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس) از تاریخ ۱۴ تا ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار خواهد شد.

رویداد گویش تجربه ها، در تاریخ ۱۵ آذر ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در سالن آمفی تئاتر هتل شهریار شهر تبریز برگزار خواهد شد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رویدادهای رینوتکس ۲۰۲۳ می توانند به وبسایت رسمی این نمایشگاه به آدرس https://rinotex.ir/ مراجعه کنند.

نوشته یک تجربه، یک صنعت اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy