گزارش فلای تودی ۱۴۰۱؛ سهم انکارناپذیر در صنعت گردشگری

رتبه یک فروش پرواز و هتل خارجی

شرکت فلای تودی طی ۷ سال فعالیت، توانسته به یک پلتفرم مطمئن در صنعت گردشگری تبدیل شود. پلتفرمی با پوشش بیش از ۹۰۰ ایرلاین و ۱.۵ میلیون هتل در سرتاسر دنیا، انتخاب‌های گسترده ای در مقابل مسافران داخلی و خارجی قرار می‌دهد.

ارائه خدمات باکیفیت و متنوع فلای تودی، سبب شده تا میزان فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل در این پلتفرم رشد قابل ملاحظه‌ای داشته باشد. طبق گزارش منتشر شده توسط این شرکت، آمار فروش بلیط هواپیما (داخلی و خارجی) در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰، ۱۲۹% رشد داشته است. میزان رزرو هتل (داخلی و خارجی) نیز رشد ۳۴۰ درصدی در مقایسه با سال ۱۴۰۰ را نشان می‌دهد.

آمار رشد ۱۷۹% فروش بلیط هواپیما خارجی و همچنین رشد ۲۰۸% فروش هتل خارجی نشان می‌دهد که فلای تودی رتبه نخست فروش پرواز و بلیط خارجی را به خود اختصاص داده است.

 

در واقع داده‌های ارائه شده در این گزارش، نشان دهنده آن است که این شرکت، نه تنها توانسته تعداد بلیط هواپیما و هتل‌های داخلی و خارجی خود را بیشتر کند، بلکه کیفیت ارائه خدمات در این پلتفرم به گونه‌ای بوده که اعتماد و رضایت کاربران را افزایش داده و بر تعداد مشتریان وفادار نیز افزوده است.

رشد ۹۶ درصدی کاربران جدید

بر همین اساس، رشد کاربران وفادار در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰، ۱۱۶% بوده است. همچنین با توجه به آمار، بین سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ تعداد کاربران جدید ۹۶% رشد یافته که نشان می‌دهد فلای تودی توانسته افراد مختلف را با هر سلیقه و بودجه‌ای به سمت خرید محصولات خود جذب کند و در این عرصه رقابتی سهم قابل توجهی را به خود اختصاص دهد.

ارائه خدمات و محصولات جدید

گرچه عمده فعالیت شرکت فلای تودی در زمینه فروش بلیط هواپیما و رزرو هتل بوده، اما این شرکت پا را فراتر گذاشته و خدمات بیشتر و متنوع‌تری را به کاربران خود ارائه کرده است. یکی از خدمات جدیدی که این شرکت به سازمان‌ها و افراد در سال گذشته ارائه داده، سفر کارت فلای تودی است.

سفرکارت در واقع کارت هدیه‌ای است که به دارنده آن این امکان را می‌دهد تا از خدمات سفر شامل بلیط و هتل در سایت فلای تودی استفاده کند. فقط در اولین سال رونمایی از این محصول، فلای تودی بیش از ۱۰ هزار سفر کارت را برای اشخاص و سازمان‌ها صادر کرده است.

علاوه بر این، فلای تودی در گزارش خود به معرفی خدمات و محصولات جدیدی پرداخته که قرار است به زودی در اختیار کاربران قرار بگیرد. خرید بلیط قطار، خدمات تور و ویزا تنها بخشی از این خدمات محسوب می‌شوند.

 

فلای تودی همواره در مسیر توسعه

آمارها و گزارش‌ها از فعالیت فلای تودی طی سال‌های اخیر نشان می‌دهد که این شرکت توانسته پیشرفت قابل ملاحظه‌ای در کمیت و کیفیت ارائه خدمات گردشگری به افراد و سازمان‌ها داشته باشد. این شرکت که پیش از این بیشتر روی B2B متمرکز بود، با توسعه استراتژی B2C، خدمت بیشتری به صنعت گردشگری کشور کرده و اکنون توانسته به یک مرجع قابل اعتماد در این حوزه تبدیل شود و سهم انکارناپذیری را به خود اختصاص دهد.

با وجود موانع و مشکلات، توانسته نه تنها محصولات بیشتر و متنوع‌تری را ارائه دهد، بلکه تعداد کارمندان خود را نیز افزایش داد. به طوری که براساس آمار تعداد کارکنان در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال گذشته ۳۰% افزایش یافته است.

 

کلاس جهانی سفر، برای همه و در هر کجا

فلای تودی با انتشار گزارشی از عملکردش در سال ۱۴۰۱، از مسیر پیشرفت خود، تلاش‌ها و چشم‌اندازهایش گفته است. این شرکت اکنون خدمات خود را هم در قالب وبسایت و هم اپلیکیشن ارائه می‌دهد.  در این گزارش، علاوه بر رونمایی از هویت بصری جدید خود، به خدمات و محصولاتی اشاره کرده که قصد دارد به زودی در اختیار کاربرانش قرار دهد. همه این اقدامات در جهت آن است کاربر ایرانی بتواند خدماتی در سطح جهانی و با بهترین کیفیت در حوزه سفر دریافت کند. این شرکت در طول سال‌های فعالیت خود تلاش کرده تا مسیر سفر را برای کابران خود هموار کند. ماموریت فلای تودی این است که کلاس جهانی سفر را برای همه و در همه جا امکانپذیر کند.

 

گزارش کامل عملکرد فلای تودی در سال ۱۴۰۱ را از اینجا دانلود و مطالعه کنید.

 

 

نوشته گزارش فلای تودی ۱۴۰۱؛ سهم انکارناپذیر در صنعت گردشگری اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy