کدام گوشی‌ها در دیجی‌کالا ارزان‌تر هستند

در این بازار شلوغ که هر روز قیمت‌ها تغییر می‌کنند و اتفاقات جدیدی می‌افتد، ممکن است گاهی چنین چیزی را ببینیم اما بسیاری از آنهایی که از دیجی‌کالا به همین دلیل انتقاد می‌کنند خبر ندارند که بعضی کالاهای دیجی‌کالا بسیار ارزان‌تر از فروشگاه‌های اینترنتی و فروشگاه‌های سطح شهر است.

در گروه کالایی موبایل بسیاری از گوشی‌هایی که در دیجی‌کالا می‌بینید ارزان‌تر از فروشگاه‌های اینترنتی دیگر یا بازار موبایل ایران، علاءالدین و چارسو است. بهتر است چند نمونه را با هم ببینیم.

گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy S21 FE 5G با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت در دیجی‌کالا ۱۸ میلیون و ۵۹۹ هزار تومان (۱۸,۵۹۹,۰۰۰) فروخته می‌شود اما این گوشی در فروشگاه‌های اینترنتی دیگر بین  ۱۸ میلیون و ۸۵۹ هزار تومان (۱۸,۸۵۹,۰۰۰) تا ۲۰ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان (۲۰,۹۹۹,۰۰۰) قیمت دارد.

اگر بخواهیم یک مورد دیگر از بین گوشی‌های سامسونگ مثال بزنیم باید از مدل Galaxy A14 دو سیم کارت ظرفیت ۶۴ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت بگوییم. این گوشی را در دیجی‌کالا ۵ میلیون و ۶۴۹ هزار تومان (۵,۶۴۹,۰۰۰) می‌توانید بخرید اما در فروشگاه‌های اینترنتی دیگر آن را از ۵ میلیون و ۷۸۵ هزار تومان (۵,۷۸۵,۰۰۰) تا ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان (۶,۲۰۰,۰۰۰) می‌بینید.

آیفون

در بین گوشی‌های آیفون، اپل مدل iPhone 13 CH دو سیم‌ کارت با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۴ گیگابایت در دیجی‌کالا قیمت بهتری دارد. این گوشی اگر اکتیو نباشد در دیجی‌کالا ۴۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان (۴۸,۹۰۰,۰۰۰) قیمت دارد و در سایت‌های دیگر با همین شرایط اکتیو نبودن، ۴۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان (۴۹,۶۰۰,۰۰۰) است.

شیائومی

بین گوشی‌های شیائومی که زیاد هم در بازار ایران فروخته می‌شوند تعداد بیشتری در دیجی‌کالا ارزان‌تر هستند.

گوشی موبایل شیائومی مدل Redmi Note 12 4G دو سیم کارت ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت در دیجی‌کالا ۷ میلیون و ۱۷۹ هزار تومان (۷,۱۷۹,۰۰۰) است و در یکی از سایت‌های مشهور فروش موبایل ۷ میلیون و ۲۳۹ هزار تومان (۷,۲۳۹,۰۰۰) قیمت خورده است.

گوشی موبایل شیائومی مدل Redmi 12 با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت و رم ۸ گیگابایت را هم در دیجی‌کالا با قیمت ۶ میلیون و ۵۶۹ هزار تومان (۶,۵۶۹,۰۰۰) می‌بینید اما در فروشگاه‌های اینترنتی دیگر آن را با قیمت ۶ میلیون ۵۹۵ هزار تومان (۶,۵۹۵,۰۰۰) تا ۶ میلیون و ۶۹۹ هزار تومان (۶,۶۹۹,۰۰۰) پیدا می‌کنید.

۳۰ کالا، ۶۰ درصد ارزان‌تر

این نمونه‌ها گزارش تیم فیلد دیجی‌کالا را که به تازگی کارش را در تیم قیمت‌گذاری این مارکت‌پلیس آغاز کرده، تایید می‎کند. این تیم که قرار است قیمت‌ کالاهای مختلف را در دوره‌های زمانی مختلف بررسی کند، در اولین قدم، قیمت‌های گروه کالایی موبایل را در آذرماه امسال بررسی کرده که نتایج آن نشان می‌دهد قیمت ۳۰ کالا در این گروه بسیار کمتر از فروشگاه‌های حضوری یعنی چارسو، علاءالدین و بازار موبایل بوده است. نتیجه نشان می‌دهد که قیمت این ۳۰ کالا، ۶۰ درصد از قیمت فروشگاه‌های حضوری ارزان‌تر بوده است.

به این ترتیب کاربران دیجی‌کالا با خرید این گوشی‌های موبایل ببیشتر از خریداران دیگر سود کرده اند.

نوشته کدام گوشی‌ها در دیجی‌کالا ارزان‌تر هستند اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy