کافه بازار وارد بورس می‌شود

فدایی: بیش از ۹۰درصد از مسیر عرضه کافه بازار در فرابورس طی شده است.

مدیرعامل فرابورس با اشاره به عرضه شرکت های دانش بنیان استارتاپی در تابلوی معاملات بازار سرمایه و خبرنگار بورس ۲۴ اظهار داشت: بعد از تپسی شاهد عرضه کافه بازار خواهیم بود و پس از آن نیز فیلیمو به بازار می آید.

میثم فدایی با اشاره بر اینکه در سال جاری قوانین عرضه دانش بنیان‌ها تسهیل سازی و همچنین امکانات و اختیاراتی به شرکت‌های فناوری برای حضور در بازار سرمایه ارائه شده است ادامه داد چند سکو در این زمینه تنها به استارتاپ‌ها اختصاص یافته به طوری که هم اکنون بیش از ۳۰ شرکت فناورانه نوآور در حال بررسی و عرضه در بازار هستند.

معامله نوآوری
فدایی احتمال عرضه چندین شرکت دیگر از حوزه اقتصاد دیجیتال در در فرابورس را تا پایان سال جاری محتمل ارزیابی کرد و گفت: ابتدای هر کاری سخت به شمار می رود؛ اما روند این حضور با معرفی راههای راه تامین مال جمعی؛ تسهیل قوانین؛ شفاف سازی شرکتی و…… سرعت گرفته و می توان شکلی تازه از معاملات را به دوم بدون هنوآوری در بازار سرمایه شاهد بود.
وی گفت فرابورس در آبان ماه سال جاری در همایشی با عنوان (دهای بازار سرمایه برای تامین مالی این شرکت‌ها و راهکارهای موجود برای توسعه استارتاپ‌ها رونمایی خواهد کرد.

نوشته کافه بازار وارد بورس می‌شود اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
Generated by Feedzy