نوزدهمین رویداد نون بربری شنبه برگزار شد

نوزدهمین رویداد نون بربری شنبه با حضور مدیران و فعالان اکوسیستم استارتاپی کشور برگزار شد. در آغاز این رویداد، یاد و خاطره مهسا امینی گرامی داشته شد.

نون بربری نوزدهم به میزبانی مجموعه تپسی و توسط گروه استیج برگزار شد. در این رویداد ده‌ها نفر از مدیران استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوآور کشور و همچنین سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و کارشناسان عرصه نوآوری حضور داشتند.

رویداد نون بربری، هر بار به میزبانی یکی از شرکت‌ها و مجموعه‌ها و با مهمانانی در سطح مدیران کسب‌وکارها برگزار می‌شود. این رویداد ماهانه، فرصتی برای تعاملات اعضای اکوسیستم با یکدیگر و همچنین با افراد خارج از اکوسیستم است؛ فرصتی که می‌تواند زمینه‌ساز شکل‌گیری روابط سازنده‌ای برای آنها و کسب‌وکارشان باشد.

در این رویداد، مدیران و کارآفرینانی از شرکت‌ها و مجموعه‌های زیر حضور داشتند؛ تپسی، حصین، هم‌آوا، اسنپ اکسپرس، دیبا، فرش آنلاین، همیاروردپرس، فلایتیو، استادسلام، هفت و هشت، نی‌نی سایت، لایوبوک، سازمان مدیریت صنعتی، سیناپس، ره‌نگار، صباسل، آن‌سو، فناوری تیوان، داده‌پردازی پارسیان، همکاران سیستم، ثروت ستارگان، اسمارت‌آپ ونچرز، صندوق مالی توسعه تکنولوژی ایران، سرآوا، لیان کپیتال، آلفاکپیتال، سرمایه‌گذاری جوانه، دنیته، اسکای روم، تکنوتجارت، کارخانه نوآوری آزادی، ایران ایمارت، شنوتو، برکت، دیوراگالری، کاموا، صندوق کارایا و…

نوشته نوزدهمین رویداد نون بربری شنبه برگزار شد اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
Generated by Feedzy