سیب‌اپ از لوگوی جدید خود رونمایی کرد

سیب‌اپ از لوگوی جدید خود رونمایی کرد. هماهنگی و یکپارچگی بیشتر با طراحی سیستم‌عامل iOS به ویژه فرم آیکون‌اپلیکیشن‌های آیفون، در لوگوی جدید سیب‌اپ دیده می‌شود.

این لوگو بیش از پیش با خدماتی که سیب‌اپ ارایه می‌دهد همگام شده ‌و فرم آن به گونه‌ایست که میتوان متصور شد که فضای خالی داخل لوگو با آیکون اپلیکیشن‌های iOS ای دیگر کامل میشود؛ این تمثیل میتواند مفهوم در برگیرنده بودن کامل اپلیکیشن ها در یک استور را بهتر منتقل کند.

لازم به ذکر است همزمان با لوگوی سیب‌اپ، لوگوتایپ آن نیز تغییر کرده‌است و از فرم طراحی جدید پیروی می‌کند.

برند اپل همیشه طرفداران خود را در ایران داشته است، اما محصولات این برند همیشه در کشور ما حواشی زیادی هم به همراه داشته، خرید دلاری اپلیکیشن‌ها، پرداخت‌های درون برنامه‌ای و قیمت زیاد برخی از این اپلیکیشن‌ها از جمله مشکلاتی بوده که کاربران سیستم‌عامل iOS در ایران با آن درگیر بوده‌اند. و علاوه‌بر این کار کردن با اپ‌ استور اپل که از اپلیکیشن های ایرانی پشتیبانی نمی‌کند هم چالشی بوده که کاربران زیادی را در ایران با مشکلاتی مواجه کرده است.

سیب­اپ، اپ استور ایرانی اپلیکیشن­های iOS است که از سال ۹۴ فعالیت خود را آغاز کرده و تا به امروز به بیش از ۶ میلیون کاربر ایرانی خدمات داده است. این در حالی است که با توجه به تمام محدودیت‌های iOS و چالش‌های این سیستم عامل در ایران، سرویس دادن در این فضا کار ساده‌ای نیست؛ اما سیب اپ همواره در تلاش بوده که با توجه به اتفاقاتی که در اکوسیستم iOS رخ می‌دهد سرویس خود را بهینه کرده و تیم R&D آن بتواند به بهترین شکل این چالش ها را مدیریت کرده و با نوآوری‌های مختلف این مسیر را پشت سر بگذارد و با تمام مشکلات موجود، پایدارترین سرویس ممکن ارائه کند.

نوشته سیب‌اپ از لوگوی جدید خود رونمایی کرد اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy