سرمایه‌های واقعی اینجاست!

هشتمین نمایشگاه کار صدف با همکاری دانشگاه علم و صنعت تهران و شرکت دانشکار و با هدف ارائه فرصت‌های شغلی و کارآموزی شرکت‌های دانش‌بنیان‌، فناور، استارتاپ‌ها و شرکت‌های صنعتی، توسط پارک فناوری پردیس از ۲۷ الی ۲۹ آذر ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، محل برگزاری هشتمین نمایشگاه کار صدف، دانشگاه علم و صنعت تهران است. در این دوره شرکت‌های پارک فناوری پردیس و دیگر شرکت های دانش‌بنیان می‌توانند از خدمات نمایشگاه با تخفیف ویژه استفاده کنند.

در هفت نمایشگاه کار برگزار شده تاکنون بیش از ۱۰۰۰ شرکت حضور داشتند و بیش از ۹ هزار و ۵۰۰ جایگاه شغلی و کارآموزی از طرف شرکت‌ها ثبت شده است. همچنین بیش از ۲۰۰ هزار کارجو از این نمایشگاه‌ها بازدید کردند و بیش از ۵۰ هزار رزومه از طرف کارجویان برای فرصت‌های تعریف‌ شده ارسال شد که نتیجه آن استخدام بیش از ۷۵۰ نفر در شرکت‌ها بود.

از برنامه‌های ویژه در نظر گرفته شده برای هشتمین نمایشگاه کار صدف، می‌توان به امکان ویژه‌‌سازی غرفه‌های شرکت‌ها با امکان قرار دادن و تزیین غرفه‌ها با بنرها، عکس‌ها و امکان پخش ویدئو، امکان گفتگوی حضوری کارفرمایان با کارجویان، برگزاری سمینارها و کارگاه‌های آموزشی ویژه مدیران منابع انسانی شرکت‌ها و… اشاره کرد.

از مزایای حضور در هشتمین نمایشگاه کار صدف می‌توان به تبلیغات گسترده برای حضور بالای ۷ هزار بازدیدکننده، تسریع و تسهیل فرایند جذب و استخدام و ارتقای برند کارفرمایی سازمان‌ها اشاره کرد.

در ضمن در نظر است بعد از اتمام زمان نمایشگاه کار حضوری به جهت بهره‌وری بهتر و عطف به نظر کارفرمایان عزیز به برگزاری نمایشگاه کار آنلاین، هشتمین نمایشگاه کار صدف در سایت دانشکار به مدت ۳ روز یعنی تا تاریخ ۲ دی‌ماه به صورت آنلاین ادامه خواهد یافت.

کارفرمایان می‌توانند برای جذب سرمایه‌های انسانی و استعدادهای برتر دانشگاه‌ها تا ۲۰ آذرماه از طریق سایت دانشکار و صفحه هشتمین نمایشگاه کار صدف یا شماره گیری ۷۶۸۷۵۹۰۳ -۰۲۱ جهت رزرو غرفه اقدام نمایند.

باید یادآور شد که همواره یکی از دغدغه‌های دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، گذراندن دوره کارآموزی و یافتن شغل مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی بوده، از طرفی، یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین مشکلات صنایع و شرکت‌های دانش‌بنیان، جذب نیروی انسانی توانمند است.

یکی از بهترین روش‌های پر کردن این خلأ که در بسیاری از کشورهای دنیا نیز معمول است، برگزاری نمایشگاه‌های کار و کارآموزی به منظور ملاقات و ارتباط مستقیم کارفرما و کارجو در راستای شناخت و ارزیابی از یکدیگر است.

نوشته سرمایه‌های واقعی اینجاست! اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy