رویکرد بین المللی شدن رینوتکس را با جدیت دنبال می کنیم

رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه هر سال رویکرد بین المللی بودن این نمایشگاه را با تقویت بیشتری نسبت به سال های قبل دنبال می کنیم، گفت: سال آتی باید تعداد بیشتری از بازدیدکننده‌ و شرکت کنندگان خارجی را در نمایشگاه داشته باشیم.

امیرحسین میرآبادی در گفت وگو با شنبه مگ، با اشاره به برگزاری نمایشگاه رینوتکس و ربع رشیدی، اظهار کرد: هر سال شاهد پیشرفت چشمگیری در برگزاری نمایشگاه رینوتکس هستیم، امسال نیز شرکت های زیادی در این نمایشگاه حضور دارند که بیشترشان با رویکرد صادراتی فعالیت می‌کنند و این امر در نتیجه تداوم برگزاری نمایشگاه رینوتکس در تبریز است.

وی با بیان اینکه شرکت های بسیار توانمندی در نمایشگاه رینوتکس نه تنها از آذربایجان شرقی بلکه از استان‌های مختلف کشور حضور دارند، گفت: تبریز به تنهایی ظرفیت بسیار خوبی دارد زمانیکه چنین نمایشگاهی در تبریز برگزار می شود قطعا نتیجه ای جز خروجی اقتصادی و شکوفایی اقتصاد دانش بنیان نخواهد داشت.

رئیس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری با اشاره به حضور دو شرکت در حوزه ایرانیان متخصص خارج از کشور، تشریح کرد: در همین نمایشگاه حضور دو شرکت خارجی نشان از این است که این نمایشگاه از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است.

نوشته رویکرد بین المللی شدن رینوتکس را با جدیت دنبال می کنیم اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy