دوره آموزشی تا … کُد؛ فرصت یادگیری رایگان برنامه‌نویسی

دسترسی به آموزش تکنولوژی، زبان‌های برنامه‌نویسی و شرکت در دوره‌های کدنویسی برای اکثر افراد آسان نیست. همه ما به ویژه جوانان و نوجوانان، با هر سطح از توانایی و استعداد حق داریم از آموزش تکنولوژی بهره‌مند شویم. تیم مسئولیت اجتماعی دیجی‌کالا با هدف تسهیل آموزش تکنولوژی برای همه، در حال برگزاری دوره آموزشی «تا … کُد» هستند.

 

بوت کمپ آموزشی «تا … کُد» به صورت آنلاین و رایگان، به مدت هفت ماه برگزار می‌شود و در این دوره میزبان داوطلبان از استان‌های سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و شهرستان‌های استان تهران است. مدرسان  دوره آموزشی «تا … کُد» از اعضای تیم‌ تکنولوژی دیجی‌کالا هستند و در طی دوره مربی و منتور  شرکت‌کنندگان منتخب خواهند بود. در طول دوره علاوه‌بر آموزش مباحث تئوری، شرکت‌کنندگان با مسائل روز تیم تکنولوژی دیجی‌کالا آشنا شده و برای آن راه‌حل ارائه می‌کنند. حل مسائل واقعی یک تیم برنامه‌نویسی، تجربه کار در این رشته را برای شرکت‌کنندگان رقم می‌زند.

مراحل برگزاری «تا … کُد»:

ثبت‌نام و گذراندن آزمون ورودی تا 20 اردیبهشت 1402
آزمون‌های تعیین سطح و انجام تکالیف از 14 تا 25 اردیبهشت 1402
شروع دوره از 1 خرداد
پایان دوره 30 آذر

 

مزایای شرکت در دوره:

کسب تجربه و آمادگی برای ورود به بازار کار
فرصت ارتباط با تیم تکنولوژی دیجی‌کالا
امکان بورسیه شدن برای کل دوره
آموزش مقدماتی تا پیشرفته با حضور منتورهای متخصص

اولویت شرکت در این دوره با رده سنی 18 تا 26 سال است. همچنین دانشجویان رشته‌های مهندسی یا رشته‌های مرتبط با کامپیوتر  ساکن در استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و شهرستان‌های استان تهران، برای شرکت در این دوره امتیاز ویژه‌ دارند.

شرکت‌کنندگان این دوره پس از گذراندن آزمون و مصاحبه، یکی از سه حوزه برنامه‌نویسی سمت کاربر (فرانت‌اند)، برنامه‌نویسی سمت سرور (بک‌اند) و تحلیل داده (دیتاساینس) را انتخاب می‌کنند و در هر یک از مراحل مقدماتی تا پیشرفته با ارائه پروژه برای ورود به بازار کار آماده می‌شوند.

با توجه به اینکه دوره به صورت آنلاین برگزار می‌شود؛ شرکت‌کنندگان به لپ‌تاپ یا کامپیوتر مجهز به دوربین نیاز دارند اما در صورت نداشتن سیستم کامپیوتری این امکان فراهم شده تا از سیستم‌های مراکز دانشگاهی و نوآوری طرف قرارداد با «تا … کُد»  برای شرکت در دوره‌های آموزشی استفاده شود.

دوره آموزشی «تا … کُد» توسط تیم مسئولیت اجتماعی دیجی‌کالا با همکاری موسسه آموزشی کاریار برگزار می‌شود. برای ثبت‌نام در دوره یا اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

نوشته دوره آموزشی تا … کُد؛ فرصت یادگیری رایگان برنامه‌نویسی اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy