در دومین روز از نمایشگاه رینوتکس ۲۰۲۳ برگزار شد

در دومین روز از نمایشگاه رینوتکس ۲۰۲۳ که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برگزار شد، رویداد دمو دی ارائه به سرمایه گذاران برگزار شد و یازده تیم استارتاپی در حوزه‌های مختلف به معرفی کسب و کار خود به سرمایه‌گذاران پرداختند.
هفت سرمایه گذار از استان‌های آذربایجان شرقی، تهران، البرز، اصفهان و شهر رفسنجان، شامل هلدینگ دانش بنیان صنایع نانوتک آینده، شتابدهنده تحلیلگران، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی استان البرز، صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی اسنوا ونچرز و صندوق دانش بنیان پژوهش و فناوری ارس در این رویداد شرکت کردند.
برای این دمو دی، ۳۲ تیم ایده‌های خود را به مرکز شتاب دهی تیک آپ، به عنوان برگزار کننده دمو دی، ارسال کردند و در نهایت ۱۱ کسب و کار نوپا، با هدف جذب سرمایه به مرحله نهایی و ارائه در رینوتکس انتخاب شدند.
طبق اعلام برگزار کنندگان این رویداد، در صورتی که هرکدام از سرمایه گذاران نسبت به طرح‌های پیشنهادی علاقمند باشند، در مرحله دوم، کسب و کار و سرمایه گذار جلساتی را برگزار کرده و به مرحله توسعه می‌رسند.
یازدهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی(رینوتکس) از ۱۴ تا ۱۷ آذر ماه با حضور فناوران، مبتکران و مخترعان در سالن‌های امیرکبیر، پروین اعتصامی و آذربایجان محل دایمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می شود.

نوشته در دومین روز از نمایشگاه رینوتکس ۲۰۲۳ برگزار شد اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy