حضور ۶۳ شرکت دانش بنیان در زون سلامت و بهداشت

مسئول زون سلامت و بهداشت در رینوتکس ۲۰۲۳ با بیان اینکه امسال ۶۳ شرکت در زون سلامت و بهداشت رینوتکس ۲۰۲۳ حضور دارند، اظهار کرد: محصولات این شرکت ها متشکل از تجهیزات پزشکی و مواد اولیه ی دارویی بوده است.

رامین اسکندانی در حاشیه رینوتکس ۲۰۲۳، گفت و گو با شنبه مگ، گفت: امسال نمایشگاه رینوتکس نسبت به سال های قبلی پربار تر بود و اکثر محصولات دانش بنیان جدید و نوآورانه در آن ارائه شد.

وی از حضور شرکت های متعدد دانش بنیان برای ارائه محصولات دانش بنیانی در رینوتکس ابزار امیداوری کرد.

مسئول زون سلامت و بهداشت در رینوتکس با اشاره به رونمایی از ۷ محصول در زون سلامت و بهداشت، تشریح کرد: ۶ محصول رونمایی شده مربوط به حوزه تجهیزات پزشکی بوده و یک مورد نیز مربوط به مکمل غذایی کودک است که برای اولین بار در کشور به روش فریز درای رونمایی شد.

اسکندانی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به حضور شرکت دارو گستر ساوا شفا ژن به عنوان شرکت دانش بنیان در رینوتکس ۲۰۲۳، اظهار کرد: امسال شرکت شفاژن محصولات خود را در رینوتکس ۲۰۲۳ نیز ارائه داده است.

وی با اشاره به رونمایی محصول جدید شرکت ساوا شفاژن، گفت: غذای فریزدرای شده ی کودک برای استفاده ی رنج سنی مختلف در رینوتکس ۲۰۲۳ توسط شرکت رونمایی شد.

مسئول زون سلامت و بهداشت در رینوتکس ادامه داد: غذای کودک برای کودکان از ۶ ماهگی تا یک سالگی، از یک تا سه سالگی و بالای سه سال می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به تفاوت غذای کودک تولید شده توسط شرکت ساوا شفاژن در مقایسه با سایر محصولات مشابه، گفت: ترکیبات غذای تولید شده توسط شرکت شفاژن غذای کاملی برای کودکان است و بار میکروبی درآن صفر است.

وی بیان کرد: از پودر ماهی خاوریار در تمامی محصولات غذای کودک استفاده شده است.

گفتنی است؛ نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس۲۰۲۳) همزمان با اولین نمایشگاه رینوفست و هم‌چنین رویداد جایزه ملی فناوری ایران از ۱۴ تا ۱۷ آذر در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار شد.

نوشته حضور ۶۳ شرکت دانش بنیان در زون سلامت و بهداشت اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy