برگزاری اولین رویداد تخصصی نمایشگاهی خدمات کسب و کار در رینوتکس ۲۰۲۳

مدیر روابط عمومی سازمان صمت آذربایجان شرقی با بیان اینکه برگزاری اولین رویداد تخصصی نمایشگاهی خدمات کسب و کار توسط وزارت صمت به تمامی استان‌ها ابلاغ شده است، گفت: این رویداد در جهت ارائه ی خدمت رسانی بهتر و سریع تر به صاحبان کسب و کار در نمایشگاه رینوتکس ۲۰۲۳ برگزار شده است.

مجتبی کرمانی زاده در گفت و گو با شنبه مگ،  با بیان اینکه برگزاری این رویداد، اقدام بسیار خوبی در جوار برگزاری نمایشگاه رینوتکس است، گفت: کسب و کارهای مرتبط با فناوری به ویژه در پارک های علم و فناوری شاید با روال اداری و عمومی توسعه ی کسب وکار خود آشنا نباشند برهمین اساس غرفه ای در قالب یک نمایشگاه راه اندازی شد.

وی با بیان اینکه حدود ۱۲ ارگان دولتی در این غرفه مستقر شده‌اند، ادامه داد: این رویداد با همکاری اداره کل صمت، شرکت شهرک های صنعتی، اتاق بازرگانی، اتاق اصناف، نظام مهندسی و غیره برگزار شده است تا راهنمایی‌های لازم را برای توسعه و شروع کسب و کار ارائه دهند.

وی با بیان اینکه افراد می توانند با حضور در این غرفه و با کمک گیری از ارگان های حاضر در آن، اطلاعات لازم را کسب کرده و محصولات خود را به تولید انبوه برسانند، گفت: اگر علاقمندی در داخل نمایشگاه رینوتکس حضور دارد می تواند به غرفه رویداد تخصصی نمایشگاهی خدمات کسب و کارمراجعه کند، در این غرفه آماده پاسخگوی سوالات عزیزان هستیم.

مدیر روابط عمومی سازمان صمت آذربایجان شرقی تاکید کرد: سعی می کنیم با حضور در این نمایشگاه مسیر دانش بنیان بودن، تولید انبوه و صنعتی شدن را برای کسب و کارها تسهیل کنیم.

وی با اشاره به استقبال شرکت های بزرگ از رویداد تخصصی نمایشگاهی خدمات کسب و کار، تشریح کرد: سعی کردیم مسیرهای دانش بنیان شدن را حتی در اختیارشرکت های بزرگ قرار دهیم.

کرمانی زاده با اشاره به استقبال دانش آموزان مشتاق دارای طرح و ایده از رویداد تخصصی نمایشگاهی خدمات کسب و کار، گفت: دانش آموزان زیادی نیز به غرفه مراجعه کردند تا نحوه ی تجاری سازی ایده های خود را آموزش ببینند.

وی با بیان اینکه در کنار بازدید مراجعه کنندگان از غرفه، کارشناسان ما نیز به طور میدانی از نمایشگاه بازدید کردند، گفت: کارشناسان نیز با غرفه داران رینوتکس در مورد مسائل مربوط به صادرات حتی کارت بازرگانی صحبت کردند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار این عزیزان قرار دادند.

مدیر روابط عمومی سازمان صمت آذربایجان شرقی با اشاره به ارائه ی چهار نوع خدمت در رویداد تخصصی نمایشگاهی خدمات کسب و کار، تشریح کرد: ارائه ی تسهیل و تامین مالی کسب و کارها، امور زیربنائی، صدور مجوزها و آموزش و پژوهش از جمله چهار محور رویداد تخصصی نمایشگاهی خدمات کسب و کاراست.

نوشته برگزاری اولین رویداد تخصصی نمایشگاهی خدمات کسب و کار در رینوتکس ۲۰۲۳ اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy