اولین رویداد ملی توسعه فناوری امید در جهت توسعه اقتصاد دانش بنیان مناطق کم برخوردار برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، رویداد فناوری و نواوری امید، نتیجه یکسال کار مدیریتی اصولی در راستای توسعه اقتصادی دانش بنیان در استان هرمزگان است که تا کنون نتایج بسیار خوبی به همراه داشته است.

هدف اصلی رویداد کمک به ورود فناوری و توسعه اقتصادی به مناطق کم برخوردار است که این امر در صورت برنامه ریزی درست و اصولی باعث ریشه کن شدن فقر، ایجاد بهره وری در کسب و کار مردم، ایجاد شغل پایدار و در نهایت ایجاد ثروت توسط خود مردم خواهد شد.

قرار است در این رویداد که بخشی از فرایند کلی طرح امید است، ضمن معرفی ادبیات موضوعی و مدل عملکردی توسعه اقتصاد دانش بنیان منطقه و مناطق کم برخوردار را برای اولین در کل کشور، مسائل و نیازهای فناورانه حوزه پرورش میگو و کشاورزی استان هرمزگان با فناوران و نخبگان مطرح شود.

از خدمات این طرح می‌توان به طرح مزارع الگویی هوشمند در مزارع پرورش میگو اشاره کرد که می تواند میزان پرورش میگو را تا 2 برابر افزایش دهد، همچنین در سطح کلان با اعتباری 15 هزار میلیاردی می‌توان تغییر اساسی در وضعیت پرورش میگو استان ایجاد کرد.

این رویداد با حمایت ویژه بنیاد احسان از ابتدای سال و همچنین حضور ارگان هایی مانند معاونت علمی ریاست جمهوری، صندوق کارآفرینی، صندوق پژوهش، پارک علم و فناوری هرمزگان و استانداری هرمزگان در حال اجراست.

این رویداد چهارشنبه، سوم اسفندماه ۱۴۰۱ در استان هرمزگان، شهر بندرعباس برگزار خواهد شد.

همچنین لازم به ذکر است که مطالب بیان شده در دفترچه مسائل فناورانه حوزه کشاورزی و میگو و همچنین شرایط حمایت و سرمایه گذاری بر روی طرح‌ها را به دقت مطالعه نمائید.

سپس در سایت زیر عملیات پیش ثبت نام را انجام دهید.

www.puzzlegp.ir

برای اطلاعات بیشتر با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

07631013333

09177631101

اینستاگرام:https://instagram.com/mehvareomid?igshid=YmMyMTA2M2Y=

کانال بله:

https://ble.ir/mehvareomid

کانال تلگرام:

https://t.me/mehvareomid

نوشته اولین رویداد ملی توسعه فناوری امید در جهت توسعه اقتصاد دانش بنیان مناطق کم برخوردار برگزار می شود اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy