اهدای کالاهای مورد نیاز کودکان کار از طریق دیجی‌کالا مهر

دیجی‌کالا مهر ، پلتفرم نیکوکاری دیجی‌کالاست که از طریق آن می‌توانید کالاهای مورد نیاز افراد نیازمند را تهیه و ارسال کنید. از طریق وبسایت دیجی‌کالا مهر می‌توانید محصولات مورد نیاز ۷۷ موسسه یا سازمان مردم نهاد را شناسایی و در تهیه آن مشارکت داشته باشید. این مجموعه به مناسب روز جهانی مبارزه با کار کودکان، در تاریخ ۲۱ و ۲۲ خرداد و با همکاری «انجمن حمایت از کودکان کار» در حال تامین کالاهای مورد نیاز کودکان کار است.
از طریق وبسایت دیجی‌کالا مهر می‌توانید کالاهایی از جمله لوازم التحریر، وسایل سرگرمی، لوازم بهداشتی و اسباب بازی مورد نیاز کودکان کار را تهیه و در این کمپین نیکوکاری مشارکت کنید. تیم مسئولیت اجتماعی دیجی‌کالا، با کمک «انجمن حمایت از کودکان کار» کالاهای مورد نیاز کودکان را شناسایی و در پلتفرم دیجی‌کالا مهر به نمایش می‌گذارد. افرادی که قصد شرکت در این طرح را دارند کالاهای مورد نظر خود را به تعداد دلخواه انتخاب می‌کنند و در آخر محصولات تهیه شده، برای کودکان کار ارسال می‌شود.
انجمن حمایت از کودکان کار به عنوان نهادی مردمی، از سال ۱۳۸۱ تاکنون با هدف ایجاد فرصت‌های برابر تحصیلی, سلامت جسمی و روانی, کاهش فقر, رفع گرسنگی فعالیت می‌کند. این انجمن کودکان کار، کودکان آسیب‌دیده و در معرض آسیب را در مناطق پرآسیب، شناسایی و تحت حمایت قرار می‌دهد. در این کمپین کالاهای اهدایی برای کودکانی که تحت حمایت این انجمن هستند، ارسال می‌شود.

نوشته اهدای کالاهای مورد نیاز کودکان کار از طریق دیجی‌کالا مهر اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy