انتشار اولین راهنمای جامع و آسان استفاده از بات معامله‌گر

معرفی استراتژی‌های اصلی کسب سود در بازارهای مالی مبتنی بر ارزهای دیجیتال مثل بیت‌کوین، یکی از مهم‌ترین بخش‌های این راهنمای جامع است. فارغ از این‌که کاربر صرافی والکس باشید یا نباشید، این بخش از راهنما می‌تواند به شما کمک کند از استراتژی‌های برتر در معاملات خود استفاده کنید.

غزال حسین‌خانی سردبیر بلاگ والکس که نقش مهمی در تدوین راهنمای بات معامله‌گر داشته، در این باره می‌گوید: «این کتابچه به گونه‌ای تنظیم شده که هر کاربر فارسی‌زبانی بتواند از آن استفاده کند. فرقی ندارد تازه‌کار باشید یا حرفه‌ای؛ در هر صورت تلاش شده تا این سند برای همه افراد چیزی برای ارائه داشته باشد».

وی با اشاره به این‌که با هر میزان از دانش کریپتویی یا معامله‌گری، می‌توانید ساخت بات را آغاز کنید افزود: «هر چه مهارت تحلیل و تجربه معامله‌گری شما بیشتر باشد، امکان کسب سود از بات هم برای‌تان افزایش می‌یابد».

حسین‌خانی در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توانیم از طریق این راهنمای جامع، با استراتژی‌های معامله هم آشنا شویم یا خیر، چنین می‌گوید: «بله، پس از معرفی هر بات معامله‌گر، روش عملکرد آن بات هم توضیح داده شده و با مطالعه آن متوجه خواهید شد که هر یک از استراتژی‌های بیان شده برای استفاده از بات‌ها، بر چه اساسی است».

تا کنون صرافی‌ها و تیم‌های مختلفی در دنیا بات تریدر در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال را معرفی کرده‌اند، مثل کریپتوهاپر (Cryptohopper)، بایننس (Binance) و کوکوین (KuCoin). این بات‌ها تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. برای مثال تمرکز کریپتوهاپر روی بات‌هایی است که بتوان آن‌ها را ویژه‌سازی کرد. همچنین کوکوین در تلاش است تا بات‌هایی با تجربه کاربری ساده‌تر عرضه کند.

والکس اولین صرافی ایرانی است که بات معامله‌گر را توسعه و ارائه داده است. به کمک بات‌های والکس می‌توانید خودکار و هوشمند معامله کنید و حتی بات‌های سودمند دیگر تریدرها را کپی کنید. با توجه به این‌که بات‌های والکس درون خود بازار والکس تعبیه شده‌اند، فعال‌سازی آن‌ها تنها با چند کلیک صورت می‌گیرد و نیازی به استفاده از API برای اتصال بات به صرافی نیست.

غزال حسین‌خانی با بیان این‌که در هر بازار مالی، روزانه با تحولات متعددی مواجه هستیم، اشاره می‌کند که این تحولات باعث می‌شوند معادلات و تحلیل‌های ما مدام تغییر کنند. وی می‌افزاید: «به طور خاص در بازار کریپتو – با در نظر داشتن ماهیت پر نوسان و سرعت بالای توسعه آن – به‌روز بودن اطلاعات معامله‌گران می‌تواند آن‌ها را در اقدام به‌موقع برای مدیریت ریسک یاری دهد». وی همچنین داشتن اطلاعات به‌روز را زمینه‌ساز فرصت‌های سرمایه‌گذاری بیشتری برای معامله‌گران بازار کریپتوکارنسی می‌داند.

راهنمای جامع و آسان استفاده از بات‌های معامله‌گر به شما کمک می‌کند بهترین انتخاب را از میان بات‌ها انجام دهید و بات‌های خود را در سودده ترین حالت، تنظیم کنید. برای دریافت اولین راهنمای فارسی بات‌های معامله‌گر روی این لینک کلیک کنید.

نوشته انتشار اولین راهنمای جامع و آسان استفاده از بات معامله‌گر اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy