استابلایزر؛ ابر قهرمان این روزهای لوازم برقی خانگی

روزهای گرم تابستان و مصرف چند برابری برق، می‌تواند منجر به افت ولتاژ و نوسانات زیاد جریان برق شود. این موضوع وقتی با گرانی سرسام‌آور لوازم خانگی همراه ‌شود، می‌تواند یک تراژدی را برای برخی از خانواده‌ها رقم بزند!

تصور کنید خانواده‌ای را که به تازگی و با شرایط اقساط کارمندی یخچال جدیدی را برای منزل خود تهیه کرده‌اند، در یک روز گرم تابستانی موتور یخچال از نوسانات مکرر برق دچار آسیب می‌شود و می‌سوزد. دردناک است! اما این خانواده اگر کمی دوراندیشی داشت می‌توانست از بروز این اتفاق جلوگیری کند.

این موضوع را در نظر داشته باشید که تمام وسایل الکتریکی هنگام ساخت، برای ولتاژ مشخصی طراحی و ساخته می‌شوند. برای مثال محصولات خانگی که با برق شهری کار می‌کنند، اغلب از ولتاژ ۲۲۰ ولت پشتیبانی می‌کنند. حال اگر این ولتاژ کم‌تر یا بیشتر از حد نرمال باشد، وسیله الکتریکی نمی‌تواند عملکرد درست و فعالیتی بهینه داشته باشد. از طرفی کم و زیاد شدن دائمی ولتاژ باعث سوختن وسایل و بروز خسارت می‌شود.

به همین دلیل وسیله‌ای به نام استابلایزر ابداع شده که بتواند ولتاژ را در محدوده مشخصی حفظ کند.

بنابراین خرید استابلایزر در شرایطی که کولرهای گازی در تابستان باعث مصرف زیاد برق می‌شوند و ولتاژ برق افت پیدا می‌کند، یک نیاز ضروری برای عدم آسیب دیدگی لوازم برقی خانگی است. در واقع یک هزینه کم که جلوی اعمال یک هزینه بزرگ به خانواده را می‌گیرد.

اما استابلایزر یک مزیت مهم دیگر هم دارد و آن کاهش هزینه مصرف برق است.

در نهایت نباید این نکته را از نظر دور داشته باشید که خرید یک استابلایزر خوب به اندازه داشتن یک استابلایزر اهمیت دارد. شرکت صنایع الکترونیک فاران با بیش از ۳۰ سال سابقه تولید تجهیزات الکترونیکی و کسب ده‌ها جایزه داخلی و بین‌المللی توانسته است تا محصولات با کیفیتی تولید نماید. استابلایزر فاران مجهز به فیلتر حفاظتی جهت نویزها و اختلالات برق شهر است و دارای قابلیت‌های متعدد دیگری نیز می‌باشد، از جمله:

کنترل میکروپروسسوری

رگولاسیون اتوماتیک ولتاژ

نمایشگر LED برای نشان دادن ولتاژ برق شهر و ولتاژ تنظیم شده خروجی

قابلیت تنظیم تاخیر زمانی

ترانسفورماتور داخلی

دارای قطع کننده در ورودی

نوع رله‌ای

بازده %۹۸

 

خبر خوب اینکه شرکت صنایع الکترونیک فاران در بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ حضور دارد و ۲۲ درصد تخفیف ویژه بانوان بر روی محصول استابلایزر اعمال می‌شود.

منتظر دیدار شما در سالن ۵ غرفه ۱۲۴ نمایشگاه الکامپ هستیم.

محصولات فاران در نمایشگاه الکامپ: ups – استابلایزر – باتری.

نوشته استابلایزر؛ ابر قهرمان این روزهای لوازم برقی خانگی اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy