ابر آروان از نسل جدید هاست دانلود با کیفیت و پایداری بالا رونمایی کرد

این امکان جدید که بر بستر فضای ابری آروان (Object Storage) در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است، نیاز وب‌سایت‌های اشتراک‌گذاری موسیقی، فیلم، اپلیکیشن و سرویس‌های اشتراک محتوا را با مزایایی مانند امنیت بالا در برابر حملات سایبری، نبود محدودیت فضای ذخیره‌سازی، نیاز نداشتن به تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان (Backup)، قیمت مناسب و استفاده رایگان از امکانات شبکه توزیع محتوا (CDN) پاسخ می‌دهد.

 

صندوقچه و هاست دانلود چیست؟

هاست دانلود یک ماشین مجازی (Virtual Machine) است که بخش بزرگی از وب‌سایت‌ها از آن برای اشتراک‌گذاری موسیقی، فیلم و اپلیکیشن استفاده می‌کنند.

صاحبان وب‌سایت‌ از هاست دانلود به‌عنوان زیرساخت ارایه‌ی محتواهای مختلف بهره‌ می‌برند؛ محتوای مورد نظر خود را بارگذاری و این امکان را برای مخاطبان فراهم می‌کنند تا به محتواها دسترسی داشته باشند و آن‌‌ها را دانلود کنند.

صندوقچه‌ دانلود آروان بر بستر فضای ابری تمام نیازهای مشتریان هاست دانلود را با قیمت مناسب‌تر و کیفیت و پایداری بالاتر پاسخ می‌دهد.

 

مزایای صندوقچه دانلود ابر آروان

مقیاس‌پذیری آنی، نداشتن محدودیت پهنای باند، استفاده از دامنه‌ی اختصاصی،‌ بارگذاری فایل‌ها بدون پرداخت هزینه ترافیک  و‌ استفاده‌ی همیشه رایگان از ابزارها و مستندات فضای ابری آروان مانند افزونه‌ی WordPress، مستندات SDK و راهنماها، بخشی از مزایای استفاده از صندوقچه دانلود ابر آروان است.

 

قیمت مناسب

اشتراک‌گذاری محتوا با صندوقچه دانلود صاحبان وب‌سایت‌ها را از تهیه‌ی هاست دانلود بی‌نیاز می‌کند. بنابراین دیگر نیازی به انجام هزینه‌ برای تهیه‌ی RAM و CPU وجود ندارد و می‌توان با پرداخت هزینه‌ی Disk و ترافیک زیرساخت لازم برای اشتراک‌گذاری محتواهای مختلف را فراهم کرد.

کیفیت و پایداری بالا

به واسطه‌ی نوع تکنولوژی فضای ابری (Object Storage) کیفیت و پایداری صندوقچه‌ دانلود ابر آروان از هاست‌های دانلود بالاتر است.

هنگام سوختن هارد هاست دانلود تمام اطلاعات مشتریان از بین می‌رود. در نتیجه تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان برای مشتریان هاست دانلود ضروری است. این درحالی است که در فضای ابری نسخه‌های متعددی از یک فایل ذخیره و نگهداری می‌شود و برخلاف هاست دانلود نیازی به تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان از فایل‌های بارگذاری شده وجود ندارد.

امنیت بالا در برابر حملات سایبری

صاحبان وب‌سایت‌هایی که برای اشتراک‌گذاری محتواهای خود از هاست دانلود استفاده می‌کنند ناچار هستند خودشان امنیت آن را در برابر حملات سایبری تامین کنند.

با توجه به این که تیم امنیت سایبری ابر آروان به‌شکل تخصصی امنیت فضای ابری و دیگر محصولات آروان را تامین می‌کند، کاربران صندوقچه‌ دانلود می‌توانند بدون دغدغه‌ی حملات سایبری و امنیت فایل‌ها روی گسترش کسب‌وکار و خدمات وب‌سایت خود تمرکز کنند.

استفاده رایگان از امکانات شبکه توزیع محتوا (CDN)

صندوقچه دانلود که بر بستر فضای ابری آروان ارایه می‌شود از مزایای شبکه توزیع محتوا ابر آروان برخوردار است. باتوجه به قابلیت‌های شبکه توزیع محتوا، می‌توان با استفاده از صندوقچه دانلود از نزدیک‌ترین نقطه‌ی جغرافیایی و در سریع‌ترین زمان فایل‌ها را به اشتراک گذاشت.

کسب درآمد از فروش ترافیک

اگر سرویس شما ترافیک مصرفی بالایی داشته باشد، می‌توانید به‌ازای میزان ترافیکی که کاربران‌تان در فضای ابری ایجاد می‌کنند، درآمد کسب کنید.

مدیریت آسان فایل‌ها

با توجه به این‌ که صندوقچه دانلود بر بستر فضای ابری ارایه می‌شود، امکان مدیریت فایل‌ها با S3 Browser و  اپلیکیشن ArvanCloudS3 فراهم است. در نتیجه به‌آسانی می‌توان فایل‌ها را بارگذاری، دسته‌بندی و جا‌به‌جا کرد و از سایر امکانات اپلیکیشن ArvanCloudS3 برای مدیریت فایل‌ها بهره‌ برد.

نامحدود بودن فضای ابری

محصول Object Storage ابر آروان یک فضای ذخیره‌سازی نامحدود را برای صندوقچه دانلود فراهم می‌کند. بنابراین می‌توانید تعداد بیشماری از انواع فایل‌ها را در صندوقچه دانلود آروان بارگذاری کنید و به ‌اشتراک بگذارید.

کوچ ابری رایگان

ابر آروان برای کاربرانی که قصد دارند اطلاعات خود را به صندوقچه دانلود ابر آروان انتقال دهند، خدمات ویژه‌‌ای را برای کوچ ابری در نظر گرفته است. اگه بیش از ۱۰ هزار ترابایت داده برای انتقال به فضای ابری آروان داشته باشید، خدمات اداپشن و انتقال این داده‌ها برای شما رایگان خواهد بود.

 

نحوه‌ی استفاده از صندوقچه دانلود ابر آروان

برای اشتراک‌گذاری فایل‌های خود با صندوقچه دانلود ابر آروان کافی است وارد پنل فضای ابری آروان شوید و فایل‌های خود را در یک  صندوقچه‌ بارگذاری کنید. سپس در منوی سمت راست روی گزینه‌ی «صندوقچه دانلود» و در صفحه‌ی باز شده روی «ساخت صندوقچه دانلود» کلیک کنید.

انتخاب صندوقچه مورد نظر و تعیین نام برای آن، انتخاب رنگ پس‌زمینه Header صندوقچه دانلود و انتخاب دامنه و زیر دامنه‌ی مورد نظر دیگر مراحل ساخت صندوقچه دانلود ابر آروان است.

 

استفاده از صندوقچه دانلود با ۹۰درصد تخفیف ترافیک مازاد

استفاده از صندوقچه دانلود ابر آروان برای تمام مشتریان محصول فضای ابری آروان امکان‌پذیر است.

اما با توجه به این که وب‌سایت‌های دانلود موسیقی، فیلم و اپلیکیشن بازدید و مصرف ترافیک بالایی دارند، ابر آروان ترافیک مازاد بسته‌ی حرفه‌ای محصول فضای ابری را با ۹۰درصد تخفیف در دسترس قرار داده است تا تجربه‌ی کم‌نظیری را از صندوقچه دانلود برای مشتریان خود خلق کند.

بسته‌ی حرفه‌ای محصول فضای ابری آروان مناسب وب‌سایت‌های آموزشی و اشتراک‌گذاری محتوا یا فروشگاه‌های اینترنتی است که سرویس‌های سنگین و پربازدید را میزبانی می‌کنند. پاسخ نامحدود به درخواست‌ها، دامنه‌ی اختصاصی، مدیریت کش فایل‌ها،‌ امکان تعیین ۲۰ قانون فایروال، شتاب‌دهی CSS و JS، گزارش‌های ترافیک و بهینه‌سازی و تغییر اندازه‌ی تصاویر از جمله امکانات بسته‌ی حرفه‌ای محصول فضای ابری آروان است.

اگر به استفاده از صندوقچه دانلود برای اشتراک‌گذاری فایل‌های خود علاقه دارید، می‌توانید بسته‌ی حرفه‌ای محصول فضای ابری آروان را با ۹۰درصد تخفیف ترافیک مازاد تهیه کنید.

نوشته ابر آروان از نسل جدید هاست دانلود با کیفیت و پایداری بالا رونمایی کرد اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy