گزارش جامع سال 1400 تیپاکس؛ رشد 4 برابری ارسال بسته با تیپاکس در 4 سال

تیپاکس، بـا بیـش از 62 سال تجربـه، بزرگتریـن شـرکت پسـت خصوصـی ایـران بـوده که بـه پشـتوانه اعتماد مردم شـکل گرفته اسـت. تیپاکس در طی این سال‌ها کوشیده تـا بـا بهره‌گیـری از جدیدتریـن فناوری‌هـای مطرح شـده در صنعـت لجسـتیک، به‌عنـوان سـازمانی بـه‌روز و نـوآور شـناخته شـود. امروز تیپاکس با بیش از 1000 نمایندگـی در سراسـر کشـور، همواره در تـلاش است تـا سـطح پوشـش خدمـات خـود را گسـترده‌تر سـاخته و دسترسـی بـه خدمـات ارسـال کالا بـرای مشـتریان را تسـهیل کنـد.

یکی از موفقیت‌های تیپاکس در سال‌های گذشته رکورد جابه‌جایـی ۱۵۰ هـزار بسـته در یـک روز بود کـه ایـن مهـم، جـز بـا بهره‌گیـری از شـبکه گسـترده و فناوری‌هـای نـو امکان‌پذیـر نبود.

مشتری های تبپاکس

 

ارائه خدمات ارسال بین‌شهری، درون‌شهری، بین‌الملل، سرویس تی‌بار برای حمل کالاهای سنگین، لاکر هوشمند و سرویس ارسال یک‌روزه با قیمت ثابت بدون درنظر گرفتن مسافت، در کنار خدمات ویژه شامل بسته‌بندی، جبران خسارت، رهگیری آنلاین و …،  همچنین پلتفرم‌های ثبت سفارش آنلاین مای تیپاکس و ای تیپاکس، بخشی از مهم‌ترین اقدامات تیپاکس در راستای رسیدن به کلاس جهانی بوده است.

تیپاکس همواره تلاش کرده تا مشتریان خانگی و کسب‌وکارها در هر نقطه از ایران حتی مناطق با جمعیت کم‌تر از 3000 نفر، مشکلی در ارسال بسته نداشته باشند و در کم‌ترین زمان و به‌راحتی بتوانند بسته‌های خود را ثبت، ارسال و رهگیری کنند.

یکی از مزایای تیپاکس برای کسب‌وکارها و فروشگاه‌های آنلاین، سرویس پرداخت در محل و پس‌کرایه است.

تمامی مشتریان تیپاکس می‌توانند هزینه ارسال بسته را به‌صورت پس‌کرایه توسط گیرنده پرداخت کنند. همچنین فروشگاه‌های آنلاین با استفاده از سرویس پرداخت در محل می‌توانند هزینه ارسال و مبلغ کالای فروخته شده را هنگام تحویل بسته به گیرنده دریافت کنند.

در سال 1401، تیپاکس گزارشی جامع از فعالیت سال 1400 خود منتشر کرد که در آن به بیان گزیده فعالیت‌های این شرکت در دهه 90 و سال 1400 پرداخته است. در گزارش فعالیت‌های تیپاکس سال 1400، آماری از تعداد و معرفی مشتریان قراردادی، تعداد ارسال بسته، تعداد شکایت‌ها، درگاه‌های فروش، تعداد نمایندگی‌ها و معرفی سرویس‌های تیپاکس بیان شده است.

پیشنهاد می‌کنیم تا با مطالعه گزارش فعالیت‌های تیپاکس سال 1400، زمانی کوتاه را به شناخت بیشتر این شرکت خصوصی 62 ساله اختصاص دهید.

برای مطالعه کامل گزارش وارد این لینک شوید.

نوشته گزارش جامع سال 1400 تیپاکس؛ رشد 4 برابری ارسال بسته با تیپاکس در 4 سال اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy