آشنایی با افزونه پیامک زماندار در وردپرس

آیا می‌دانید افزونه پیامک زماندار چیست و استفاده از آن برای چه کسانی کاربرد دارد؟ بسیاری از سایت‌ها برای اهداف مختلفی مثل مارکتینگ، پیگیری و فالو آپ مشتریان یا تشکر از مشتریان برای خرید از افزونه ارسال پیامک زماندار استفاده می‌کنند. با استفاده از افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس، می‌توانید در ساعت مقرر که توسط مدیر تعیین شده است برای مشتریان و افرادی که از طریق افزونه مختلف در سایت شما ثبت‌نام کرده‌اند، پیامک ارسال کنید. در این مقاله با افزونه پیام زماندار و کاربردهای آن آشنا خواهیم شد.

آشنایی با کاربردهای افزونه پیامک زماندار در وردپرس

پیامک زماندار وردپرس در کنار سامانه پیامکی، در دنیای دیجیتال مارکتینگ کاربردهای متفاوتی برای سایت‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی دارد. برای مثال با استفاده از افزونه ارسال پیامک زماندار این امکان را خواهید داشت که پیامک رایگان جهت اطلاع‌رسانی به مدیر و پیام تشکر از خرید مشتری را در همان لحظه ارسال کنید.

همچنین با استفاده از افزونه پیامکی وردپرس می‌توانید پیام‌هایی با متن مشخص آماده کنید و در زمان‌بندی که خودتان تعیین کرده‌اید، پیام موردنظرتان را برای مشتریان بفرستید. مثلا زمانی‌که مشتری از سایت شما یک کالا خریداری می‌کند یا کاربری جدید در عضو سایت شما می‌شود، به‌طور خودکار برای او پیامک تشکر از خرید یا خوش‌آمدگویی ارسال شود. افزونه ارسال پیامک زماندار وردپرس، امکانات و قابلیت‌های مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

تعیین ارسال پیامک در زمان موردنظر بعد از انجام خرید.
ارسال پیامک زمان‌بندی شده از طریق افزونه دیجیتس بعد از ثبت‌نام کاربران
ارسال پیامک زمان‌بندی شده برای محصولات خریداری شده در افزونه ووکامرس
ارسال پیامک در زمان موردنظر، بعد از تکمیل فرم (حداقل یک روز) در فرم گرویتی

با این امکانات عملیات فالو آپ و بازاریابی برای کسب‌وکارهای اینترنتی، آسان‌تر از گذشته شده است.

استفاده از افزونه پیامکی زماندار برای چه کسب‌وکارهایی مناسب است؟

به‌طورکلی هر کسب‌وکاری که سایت وردپرسی داشته باشد، این امکان را دارند که از افزونه ارسال پیام زماندار استفاده کند و از این طریق با مشتریان خود در ارتباط باشد. در ادامه به چند مثال از کاربردهای این افزونه برای کسب‌وکارهای مختلف اشاره خواهیم کرد.

ارسال پیامک اطلاع‌رسانی زماندار، برای دریافت سرویس‌های دوره‌ای

برخی از کسب‌وکارهای اینترنتی در زمینه فروش محصولاتی فعالیت دارند که ممکن است بعد از مدتی نیاز به تعمیر سرویس داشته باشند. محصولاتی مثل پکیج، آسانسور، کولر و ماشین‌ لباس‌شویی جزو این موارد هستند. به‌عنوان مثال آسانسورها حتی اگر مشکلی نداشته باشند، باید به‌صورت ماهانه بررسی شوند. در چنینی مواردی شاید کاربران به‌اندازه صاحبان کسب‌وکار، در مورد اهمیت موضوع آگاهی نداشته باشند و زمان سرویس دوره‌ای را فراموش کنند؛ اما مدیران یک مجموعه می‌دانند که گاه رعایت نکردن چکاپ‌ها، خطرات مالی و جانی برای افراد داشته است؛ بنابراین بهتر است برای یادآوری این موضوع به کاربران از افزونه ارسال پیامک زماندار استفاده کنید. به‌این‌ترتیب که بعد از تکمیل فرم درخواست سرویس در افزونه گرویتی فرم، برای شما در بازه‌های زمانی خاص، پیامک ارسال شود.

همچنین برای کسانی‌که از خدمات زیبایی مثل لیزر و تتو استفاده می‌کنند، جلسه یادآور گذاشته می‌شود. افراد به‌دلیل مشغله‌های کاری و شخصی، ممکن است تاریخ و ساعت دقیق این جلسات را فراموش کنند. صاحبان کلینیک‌های زیبایی برای اطلاع‌رسانی به مشتریان می‌توانند از افزونه پیامکی زماندار استفاده کنند.

مزیت ریتارگتینگ با استفاده از ارسال پیامک زماندار

منظور از ریتارگتینگ، هدف قرار دادن دوباره است. ارسال پیامک‌های زماندار نقش مهم و موثری در ریتارگتینگ و تشویق دوباره کاربران به خرید محصول یا استفاده از خدمات شما دارد. در واقع متن پیامک تبلیغاتی آماده و زمان‌بندی شده، مشتریان را برای مراجعه مجدد و خریدهای بعدی تشویق می‌کند. براساس آمار و اطلاعات دریافتی از سیستم‌های فروش و کسب درآمد، ریتارگتینگ از طریق ارسال پیام زماندار، باعث شده بسیاری از معاملات نیمه‌کاره به خرید ختم شوند. از آنجایی‌که کاربر قبلا یک بار از شما خرید کرده است، کار راحت‌تری برای جلب اعتماد او با ارسال پیامک خواهید داشت.

برای مثال، کاربری از سایت شما اشتراک ماهانه برای تماشای فیلم خریده و از خدمات شما نیز راضی است. زمانی‌که اشتراک کاربر به پایان رسیده و برای او پیامکی به‌منظور تمدید سرویس ارسال می‌شود، مطمئنا به‌سرعت نسبت به تمدید اشتراک اقدام خواهد کرد.

خرید بهترین افزونه پیامک زماندار در وردپرس از فراز اس ام اس

در این مقاله فراز اس ام اس با افزونه پیامک زماندار آشنا شدیم. همه کسب‌وکارهایی که به سایت وردپرسی مجهز هستند، این قابلیت را دارند که از افزونه ارسال پیامک زماندار در وردپرس استفاده کنند. افزونه ارسال پیامک زماندار فراز اس ام اس به سرور سایت شما هیچ فشاری وارد نمی‌شود. پیامک‌ها به محض خرید در دیتابیس سامانه پیامک فراز اس ام اس ذخیره می‌شود و طبق زمان‌بندی در نظر گرفته شده، از طرف سامانه پیامک فراز اس ام اس ارسال برای مشتریان و کاربران ارسال می‌شود. با مجهز شدن سایت به افزونه ارسال پیامک زماندار، قابلیت ارسال پیامک خوش‌آمدگویی، تمدید سرویس یا تشکر از خرید برای کسب‌وکار شما فعال می‌شود. افزونه پیامک زماندار فراز اس ام اس را می‌توانید از طریق سایت farazsms.com تهیه کنید. همچنین برای ارتباط با کارشناسان فراز اس ام اس می‌توانید با شماره ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید.

نوشته آشنایی با افزونه پیامک زماندار در وردپرس اولین بار در هفته‌نامه شنبه. پدیدار شد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست
Generated by Feedzy